Praktyczna wiedza, dzięki której Twoja dieta przestanie być ciężarem, a stanie się przyjemnością!

Odblokuj dostęp do bezpłatnego szkolenia online!

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące realizowania swojego celu, które przyczynią się do neutralizacji Twoich słabości zbudują w Tobie pewność siebie w Twoich celach.

Poznasz prostą i skuteczną metodę, dzięki której będziesz w stanie o wiele szybciej osiągać swoje cele sportowe, a Twój trening stanie się skuteczniejszy nawet o 200%.

Krok po kroku dowiesz się jak dokopać się do 6-paka za pomocą 6 prostych zasad, bez skomplikowanej i męczącej diety.

Diet Starter

7 Dniowa Dieta (vege + clasic) - 42 posiłki, które uławtwią Ci Twoje odżywianie

6 prostych kroków do 6-paka, które powinieneś zastosować od zaraz (krok po kroku)

Pakiet prostych porad dietetycznych na start. 

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

 

Diet Fillars

14 Dniowa Dieta - (vege + clasic) - zainspiruj się kolejnymi 84 posiłkami dzięki którym osiągniesz swój cel.

Jak zadbać o prawidłowe makro w diecie nie licząc kalorii - (odchudzanie, nabieranie masy, ściganie).

Produkty i przyrządy, dzięki którym skrócisz czas przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków o 50%!

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

Diet Hero

30 Dniowa Dieta (vege + clasic) - 210 posiłków dzięki którym zrealizujesz swój cel!

Pomysły na zdrowe i szybkie śniadania - buduj swoją wymarzoną sylwetkę.

Szybkie fit przekąski - jak przygotować się każdą porę dnia!

Jak przygotować kolację/obiad w 30 sekund!

Naucz się liczyć zapotrzebowanie kaloryczne - wraz z gotowym narzędziem do wyliczania zapotrzebowania od zaraz.

Jak osiągnąć super formę i wypracować mega sylwetkę - podsumowanie

Dowiedz się więcej

Pakiet
FitnessHeroes

Fitness Heroes & Diet to 28 - dniowy Challenge treningowy i wraz z systemem żywieniowym dla każdego kto szuka kompletnych rozwiązań treningowych i żywieniowych. 

Efektywny 30-dniowy plan treningowy zajmujący około 3-5h tygodniowo oparty na 5-ciu jednostkach przynoszących pożądane korzyści.

Rozbudowany moduł o odżywianiu, który przybliży Ci w jaki sposób dojść do 6-paka, pomoże dobrać odpowiednie suplementy, ale i nauczy tworzenia szybkich, smacznych i zdrowych posiłków w jedynie 5 min.

Instrukcje krok po kroku, dzięki którym nie zgubisz się w trakcie uczestniczenia w kursach, będziesz przez cały okres zmotywowany/a i nastawiony na cel.

Efektywne mierzenie rezultatów Twojej pracy poprzez regularne wykonywanie  testów, dzięki czemu będziesz widzieć swój progress.

Staniesz się bardziej mobilny/a i silniejszy/a! Ćwiczenia zawierają elementy mobility i treningu funkcjonalnego dzięki czemu redukujesz ryzyko kontuzji i jesteś coraz bardziej gotowy/a żeby przejść na trudniejsze treningi i większe obciążenia

Więcej info wkrótce!

Konsultacje

Trening jest moją pasją. Pasją, która chce zarażać innych. Dotychczas całe moje życie, wszystkie moje cele i osiągnięcia wynikały z wewnętrznej chęci  zostania najlepszą wersją siebie.

Przez lata wytrwale gromadziłem wiedzę od najlepszych sportowców i trenerów w Polsce, przekuwałem ją na swoje treningi i przygotowanie sportowe, aby wykorzystać podczas walki na moich najcięższych zawodach.

Efektem tych działań są lata praktyki, wiedzy i doświadczeń. Dzisiaj chce się z Tobą tym podzielić. Chcę poprowadzić pierwsze w Polsce prowadzone przeze mnie indywidualne zajęcia sportowe.

Chcę trenować innych, aby i oni mogli osiągać szczyt swoich możliwości sportowych, czy po prostu byli zdrowi. Trenuj z najlepszymi, bo oni wiedzą jak osiągnąć sukces!

Jesteś zainteresowany/a?

Zgłoś się!

Dowiedz się więcej

Dzięki moim kursom:

Zdobędziesz 

Wiedzę i umiejętności dotyczące realizowania swojego celu, które przyczynią się do neutralizacji Twoich słabości zbudują w Tobie pewność siebie w Twoich celach. Przestaniesz myśleć nad tym jak to zrobić a dostaniesz wzór i mapę. Przejdziesz do realizacji planu, bo szybko zorientujesz się, że tylko odpowiednie strategie dają sukces Wiesz dlaczego? Poznasz model skutecznego realizowania swoich celów.

 

Zrozumiesz

Dlaczego Twoje treningi nie działają. Zorientuejsz się jak działa mechanizm związany z tym, że nie trenujesz tak jak powinieneś. Odpowiednie nastawienia, psychologia wysiłku doprowadzą Cię do spełnienia swoich zamierzeń, satysfakcji z tego co trenujesz/ćwiczysz.
Realizacja swoich planów, stanie się przyjemnym procesem, który będziesz chciał/a doznawać.

 

Nauczysz się

Rozumieć na czym polega właściwe odżywianie, staniesz się świadomy/a jak dobierać poszczególne produkty żeby dokopać się do swojego 6-paka nie korzystając z żadnej diety i nie licząc kalorii. Umiejętności jakich uczę, to nie tylko odżywianie, ale sztuka przygotowywania posiłków bez inwestowania w to nie więcej niż 20 min dziennie. Tego może się nauczyć każdy.

 

Jestem tak pewny skuteczności swoich kursów, że na każdy z nich udzielam 30-dniową gwarancję bez obowiązku podania powodu rezygnacji. Więc w razie czego pamiętaj, że nic nie tracisz!

Jestem tak pewny skuteczności swoich kursów, że na każdy z nich udzielam 30-dniową gwarancję bez obowiązku podania powodu rezygnacji. Więc w razie czego pamiętaj, że nic nie tracisz!

Close

85% prawie gotowe!